WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Pomoc do Przepisów

 

W tym miejscu znajdziesz pomoc na temat Książki Przepisów w której właśnie jesteś. Książka ta została skonstruowana tak, by łatwo móc dodawać przepisy i je przeglądać, jak również drukować w razie potrzeby, lub przesłać komuś przepis który tu znajdziesz.

 

 

Zaloguj się by dodawać przepisy do Książki Przepisów.

 

Menu Przepisy

Dodaj przepisW Menu Przepisy, lub w prawym panelu wybierz dział przepisów wegetariańskich, który chcesz przeglądać. Po wejściu (kliknięciu) w dany dział, poniżej jego nazwy pojawi się link "lista przepisów" - jest to lista, w której alfabetycznie możesz znaleźć interesujący Cię przepis z wybranego działu.

 

Menu Dodatki

Dodaj przepisDodaj przepis - umożliwia dodanie przepisu. Kliknij jeżeli chcesz dodać przepis. Wypełnij wszystkie pola. Korzystaj z tej opcji do woli.

Lista przepisów Listy przepisów - Uzyskasz bezpośredni dostęp do każdej z list przepisów, które pojedynczo wyświetlają się pod wybranymi działami w Menu Przepisy.

Moje przepisyMoje przepisy - tu znajdziesz listę opublikowanych przez Ciebie przepisów. Możesz je edytować, dodawać lub usuwać.

Szukaj przepisuSzukaj przepisu - Panel wyszukiwania

 

PomocPomoc - to to miejsce, które właśnie przeglądasz.

 

Dodawanie Przepisów

Dodaj przepisAby dodać przepis wybierz opcję "Dodaj przepis" z prawego menu

 

W panelu który zobaczysz wpisz wszystkie dane, wypełniając wszystkie pola. Ich prawidłowe wypełnienie pozwoli właściwie zakwalifikować Twój przepis.

 

Po wypełnieniu wszystkich pól, kliknij przycisk "Zapisz". Aby zobaczyć swój przepis w Przepisach wejdź w kategorię, gdzie zakwalifikowałeś / aś przepis, lub wejdź w "Moje przepisy".


Przepis jest publikowany automatycznie i natychmiast. Jednak pojawić się może dopiero po chwili.

 

Komentarze

Komentuj przepisy jeżeli są smaczne! :)

 

Proszę nie wpisuj przepisów w forum!

 

Korzystaj!
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?