WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Fundacja Terapeutyczna „Pies dla Stasia”

Gdybyśmy mieli wybrać trzy hasła opisujące naszą działalność, byłyby to: dzieci, psy, edukacja. Dzieci, bo do nich kierujemy nasze działania profilaktyczne i edukacyjne, uczymy je bezpiecznego kontaktu ze zwierzętami, wpieramy ich edukację i rozwój. Wszystko to z pomocą psów, które towarzyszą maluchom podczas zajęć, swoją obecnością dodają otuchy i odwagi, wpływają na motywację do wykonywania zadań i ćwiczeń, są kompanami zabaw, uczą odpowiedzialności, kontroli dziecięcych emocji i wrażliwości na drugą istotę.

Nasze edukacyjne działania skierowane są też do dorosłych: rodziców, pedagogów, wychowawców, nauczycieli, terapeutów, którym przekazujemy wiedzę zarówno w zakresie zagadnień związanych z dogoterapią, jak i na temat dzieci i zwierząt oraz tego, jak dorośli mogą w prawidłowy sposób kształtować ich relację. Stale rozszerzamy swoją działalność i doskonalimy umiejętności naszych ludzko-psich zespołów.
W swojej pracy dajemy z siebie 100% zaangażowania, pasji, zebranych doświadczeń i wiedzy – Wasz 1% to duży wkład w nasze działania.
Zapraszamy do kontaktu i na stronę Fundacji: www.pies-dla-stasia.waw.pl. Dzielimy się wiedzą, pomysłami, doświadczeniem i umiejętnościami!Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?